ART / Oil paintings / Oil painting 14688306
nr 1468 8306
Ã…ke Wilhelm Andersson
(1922-1988), Sverige
Signerad Ã…WA, Ã…ke Wilhelm Andersson (1922-1988), Sweden. "sommarbukett". Oil on panel, 31x36, outer dimensions including frame: 38x42,
OIL PAINTING, Signerad ÅWA, "sommarbukett". Olja på pannå, 31x36, yttermått inklusive ram: 38x42 cm
Ã…ke Wilhelm Andersson, Swedish painter, born 1922, dead 1988.
SEK 200
Tuesday May 24 2022
at 19:57:43
150 kr
Ã…ke Wilhelm Andersson
Read more about Ã…ke Wilhelm Andersson